Hakkımızda

Av. Abdullah Edip GÜL tarafından 2001 yılında kurulan  A&G HUKUK DANIŞMANLIK kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün,  ihtisas alanları dahilinde hizmet veren  A&G HUKUK DANIŞMANLIK marjinal fayda ve verimlilik esası ile hukuki sorunları  çözüme ulaştırmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış  departmanlara ayrılarak organize olmuştur.  A&G HUKUK DANIŞMANLIK,  uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna  ve Türkiye dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

A&G HUKUK DANIŞMANLIK'ın nihai hedefi, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte adil, hızlı ve ekonomik çözümler üretmektir. 
 
Bu hedeften hareketle  A&G HUKUK DANIŞMANLIK sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse  uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Hukuki sorunları benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla kamu hizmeti niteliğindeki avukatlık hizmetini yürütür.